Приймальна комісія Університету Григорія Сковороди в Переяславі > Вступ-2023 > В УГСП відбулися виробничі наради щодо вступної кампанії-2023: що обговорювали

З метою налагодження відкритої комунікації та ефективної організації вступної кампанії 2023 року в Університеті Григорія Сковороди в Переяславі, 23 травня в очному режимі відбулися виробничі наради представників Приймальної комісії з науково-педагогічними працівниками кафедр.

До нарад долучилися декани факультетів, завідувачі кафедр та лаборанти.

У ході виробничих нарад обговорювалися важливі питання вступної кампанії та особливостей Правил прийому на навчання для здобуття вищої освіти в Університеті Григорія Сковороди в Переяславі у 2023 році, зокрема щодо організації роботи Приймальної комісії, конкурсного відбору на навчання, вступників пільгових категорій, формування конкурсних пропозицій, роботи предметних, фахових екзаменаційних комісій, реєстрації на ЄВІ, ЄФВВ і багато іншого.

Важливими завданнями, які варто враховувати під час вступної кампанії цього року, є насамперед підтримка інтелектуальної, творчо обдарованої молоді, питання міграції, реінтеграції молоді з окупованих територій, відновлення та безпека під час проведення вступної кампанії. Тобто головне – людина і збереження людського потенціалу, зокрема через сприяння у поверненні молоді з-за кордону і з окупації до української системи цінностей.

Нагадаємо, пресслужба УГСП опублікувала найсвіжіші та найактуальніші Правила прийому та додатки для вступників

Пресцентр приймальної комісії