Освітній Центр «Донбас-Україна» та «Крим-Україна» - Приймальна комісія Університету Григорія Сковороди в Переяславі

Освітній Центр «Донбас-Україна» та «Крим-Україна»

Освітній Центр «Донбас-Україна» та «Крим-Україна» працюватиме з 7 червня до 24 вересня 2021 року

До уваги вступників з окупованих територій, що вступають через освітні центри «Донбас-Україна» та «Крим-Україна»

Вступ для здобуття освітнього ступеня бакалавра за кошти державного бюджету здійснюється в два етапи:

1 етап:

• документи від заявника приймаються до 12:00 години 18 липня,
  • вступні іспити проводяться 19 липня,
  • рейтинговий список вступників оприлюднюється о 12:00 години 20 липня,
  • зарахування проводиться о 15:00 години 23 липня;

2 етап:

• документи від заявника приймаються до 12:00 години 20 вересня,
  • вступні іспити проводяться 21 вересня,
  • рейтинговий список вступників оприлюднюється о 12:00 години 22 вересня,
  • зарахування проводиться о 15:00 години 24 вересня.

Керівник центру, заступник відповідального секретаря приймальної комісії

Хищенко О.О.

Хищенко  Олег Олександрович

+38 (099) 506-81-31
vstup.pk@gmail.com

Графік роботи центру:
понеділок – п’ятниця
9:00 – 17:00
субота – неділя
9:00 – 13:00

1. Онлайн-презентація «Спрощена процедура вступу до вишів через Освітні Центри-2021 – 6 важливих кроків»:

Покрокова інструкція, яка допоможе мешканцям тимчасово окупованих територій та прифронтової зони вступити до українських вишів без паспорта, ЗНО чи свідоцтва про здобуття середньої освіти через Освітні Центри «Донбас Україна» та «Крим-Україна».

1. Анімаційний ролик «Успішна історія Івана Шевчука, студента Маріупольського національного університету»

Ще у сьомому класі Іван захопився волейболом і вирішив, що стане вчителем фізкультури. Але у 2014 році почалася війна… І школа, у якій навчався Іван, опинилася у зоні бойових дій. Хлопець жив і навчався під обстрілами, переховуючись у підвалі. Однак він не відмовився від своєї мети – звернувся до Освітнього Центру та зміг вступити у виш на бюджет. Звертайся і ти!

1. Відеоролик «Тисячі дітей з окупованих територій вже стали студентами українських вишів»

З початку війни 8225 дітей з тимчасово окупованих територій вступили до університетів через Освітні Центри «Донбас-Україна» та «Крим-Україна» за спрощеною процедурою. Без ЗНО, українського атестата і паспорта.

Зроби і ти крок до своєї мети – отримай український диплом, визнаний у всьому світі.

4.    Покрокова інструкція для спрощеної процедури вступу до вишів через Освітні Центри-2021 – 6 важливих кроків: за посиланням

5.    Покрокова інструкція для спрощеної процедури вступу до ПТНЗ через Освітні Центри -2021: за посиланням

6.    Перелік Освітніх центрів 2021 року по областям. Обирай необхідний регіон та знаходь повну інформацію про ОЦ – з сайтами вишів, адресами, графіком роботи, e-mail та контактними телефонами: за посиланням