ОР «Магістр» - Приймальна комісія Університету Григорія Сковороди в Переяславі

ОР «Магістр»

У 2020 році абітурієнтищо вступають за ступенем «Магістр» на спеціальності 051 Економіка, 052 Політологія, 053 Психологія, 071 Облік і оподаткування, 072 Фінансибанківська справа та страхування, 073 Менеджмент, 231 Соціальна роботаподають до закладу вищої освіти заяви про вступ в електронній формі на сайтіhttps://ez.osvitavsim.org.ua/. Особи, які мають спеціальні умови щодо участі у конкурсному відборі (у разі відсутності у вступника сертифіката ЄВІ) подають заяви на вступ у паперовій формі.

Реєстрація електронних кабінетів розпочнеться 1 серпня 2020 року, прийом заяв та документів триватиме з 5 по 21 серпня 2020 року.

Як зазначено на сайті Освіта.UA, процедура подання заяв про вступ в електронній формі регулюється Порядком подання та розгляду заяв в електронній формі на участь у конкурсному відборі до закладів вищої (фахової передвищої) освіти України в 2020 році.

Зазначений порядок визначає механізм подання вступником заяви в електронній формі на участь у конкурсному відборі та її розгляду закладом вищої освіти.

У 2020 році для подання електронної заяви вступник повинен зареєструватись на інтернет-сайті за адресою: https://ez.osvitavsim.org.ua/ .

Під час реєстрації на сайті електронного вступу вступник має зазначити такі дані:

  • адресу електронної пошти, до якої має доступ;
  • пароль для входу до особистого кабінету;
  • номер, пін-код та рік отримання сертифіката ЄВІ;
  • серію та номер документа про освіту;
  • середній бал додатка до вказаного документа;
  • особі, яка має спеціальні умови щодо участі у конкурсному відборі під час вступу і в якої наявний сертифікат ЄВІ, необхідно до реєстрації особистого електронного кабінету звернутись до закладу освіти для створення в Єдиній державній базі з питань освіти картки фізичної особи та додання до неї даних документа, що підтверджує вказане право.

Крім того, вступник завантажує скановані копії (фотокопії у форматі pdf, jpg) додатка до документа освіту та кольорової фотокартки розміром 3х4 см, що буде подаватись до закладу вищої освіти.

Необхідно пам’ятати, що лише введення правильних та достовірних даних надають вам можливість взяти участь у конкурсному відборі.

Перейти до вмісту