Поселення в гуртожиток

Студентське містечко Університету Григорія Сковороди в Переяславі – епіцентр комфортного проживання та активного відпочинку!

Студмістечко – це невід’ємна частина будь якого поважного університету, що створена для необхідних соціальних умов проживання, підготовки до занять, відпочинку, змістовного дозвілля та творчого розвитку студентів. Університет Григорія Сковороди в Переяславі запрошує вас не лише навчатися в університеті, а й проживати разом з усією сковородинівською родиною в сучасному та комфортному студмістечку, що знаходиться у кількох кроках від головного корпусу університету.

Поселення 2021-2022 н.р.

До відома абітурієнтів, поселення 2021-2022 н.р. відбуватиметься 30-31 серпня в центральному корпусі університету з 9.00 до 17.00 представниками деканатів факультетів, відповідно до спеціальностей. Ті студенти, які за поважними причинами не зможуть з’явитися в даний період, матимуть можливість поселитися з 1 вересня по 10 вересня в робочий час!

При поселенні мати:

1) 2 фотографії 3×4;
2) Медична довідка (результат проходження флюорографії, дійсний терміном не більше року; результат аналізу крові на РВ з висновком лікаря-дерматолога, дійсний терміном не більше 10 діб);
3) Паспорт.

Студенту для поселення необхідно прибути персонально написати заяву, заключити договір на проживання та отримати ордер на проживання.
Оплата за проживання становить 5 200 грн. 00 коп., оплачується одним платежем за весь термін, або двома посеместрово.

Що потрібно взяти із собою?

⁃ постіль, рушники
⁃ одяг на перший час (решту привезеш потім або передасиш новою поштою)
⁃ гумові капці
⁃ засоби особистої гігієни
⁃ посуд (тарілка, ложка, виделка, каструля, сковорідка, дощечка тощо)
⁃ лікарські засоби (якщо тобі вони потрібні)
⁃ гуртожиток видає матрас, подушку та ковдру (проте можеш привозити по бажанню своє)

Речі, які можна купити потім спільно із сусідами:

⁃ холодильник (якщо його не буде в кімнаті, а таке буває рідко)
⁃ тазик
⁃ швабра, ганчірки, засоби для прибирання

Що заборонено брати в гуртожиток?

Електроприбори:
⁃ праска (в кожному гуртожитку є спеціально облаштована кімната, де ти у будь-який час можеш скористатися праскою)
⁃ мультиварки, електрочайники (краще мати чайник для плити, він може вже бути у кімнаті)
⁃ новорічні гірлянди на стіну
⁃ обігрівачі
⁃ подовжувачі
Дозволяються фени, плойки для волосся, зарядні прибори.

Інформація про гуртожиток

Так що з гуртожитками? На території університету є 2 гуртожитки, які призначені для проживання студентів, аспірантів, викладачів та співробітників університету. Кімнати мають планування однокімнатних квартир – в кожній з них є своя кухня та санвузол, який відокремлений від ванної кімнати. Кожна з кімнат розрахована для проживання 4-5 осіб. І хто знає – можливо саме хтось із вас оселиться у тій самій кімнаті де жили брати Клички, і готуватимете на тій самій кухні, де лише кілька років тому намагалася відтворити славетний мамин суп Alyona Alyona.

А які переваги проживання? На території студмістечка є великий стадіон, де полюбляють проводити час не лише студенти факультету фізичного виховання, а й решта сковородинівців, яким до вподоби активний спосіб життя. Велике футбольне поле, міні-поля для гри в баскетбол, чимала кількість тренажерів – усе для вас цілодобово та абсолютно безкоштовно. Разом з тим, на стадіоні можна посидіти на лавках під тінистими деревами – ідеальне місце для побачень, яке за багато років поєднало не один десяток сковородинівських сердець.

Біля гуртожитків є цілодобова крамниця «Кулиничі» з свіжим хлібом й випічкою, запашною кавою та смачним морозивом. У пішій доступності знаходяться крамниці «Студент» та «Перехрестя» з просторими терасами та зручними столиками для ваших душевних розмов, дозвілля та теплих зустрічей.

А це не на краю світу? Ні, ти житимеш у двох кроках від альма-матер. А якщо у тебе виникне нагода вибратися в центр міста, то поруч з гуртожитками знаходиться дві зупинки громадського транспорту та стоянка таксі, де цілодобово ви можете знайти автівку яка не за всі гроші світу відвезе вас у будь яку частину міста. Студмістечко напряму сполучено з центральною частиною міста – кількахвилинна прогулянка «Стогніївським шляхом», і ви в центрі міста, де у різні часи ходили Тарас Шевченко, Григорій Сковорода чи Богдан Хмельницький.

Добре, а що з дозвіллям? Також вам варто знати, що у кожному гуртожитку створюється своя студентська рада задля залучення мешканців до заходів, спрямованих на поліпшення житлових та санітарно-побутових умов, дотримання правил внутрішнього розпорядку та пропускного режиму, проведення виховної, соціальної, культурно-масової, спортивної роботи, організації відпочинку, пропаганди здорового способу життя, надання допомоги адміністрації гуртожитку у створенні рівних можливостей у поселенні та проживанні студентів даного гуртожитку – усе це лише для вас, та сприяє вашому комфортному проживанню в гуртожитку.

Звісно ж, у студмістечку ніколи не буває сумно – там чи не щовечора проводяться різноманітні заходи, розіграші, змагання та вечірки. Серед найбільш очікуваних заходів, які проводяться активом гуртожитків, з року в рік, традиційно, залишаються «Нічний футбол», «Вечір під гітару», «Hostel party», «Вечірнє кіно» й «Таємний друг». Якщо ти мешкаєш в гуртожитку ти неодмінно зможеш до них долучитися. Крім цього, на сторінках гуртожитків у соціальних мережах часто проходять розіграші та конкурси – неодмінно спробуйте свою вдачу під час найближчого з них.

Як поселитися в гуртожиток? Усю необхідну інформацію щодо поселення в студентський гуртожиток ми зібрали тут.

Скільки це коштує? Вартість проживання у гуртожитку одного студента з 01.09.2021 року по 30.06.2022 року становитиме 5 200 грн. Зверніть увагу, що це значно дешевше, ніж проживати на квартирі з буркітливою бабусею.

Як оплатити? Тримай актуальні розрахункові рахунки щодо  оплати за проживання в гуртожитку:

Одержувач: Університет Григорія Сковороди в Переяславі
Код: 04543387
МФО 820172
Р/р: UA928201720313211001202003726
Банк: ДКСУ м. Київ
Код платежу: 25010200
За гуртожиток: курс, факультет, Прізвище, Ім’я, По батькові студента