Приймальна комісія Університету Григорія Сковороди в Переяславі > Вступ-2024 > Сьогодні з’явилися рекомендації на контракт: виконати вимоги до зарахування в УГСП слід не пізніше ніж 14 серпня

Уже сьогодні, 9 серпня 2024 року, в електронних кабінетах вступників до закладів вищої освіти з’являться  рекомендації до зарахування на навчання за кошти фізичних/юридичних осіб (контракт).

Зауважимо, що кожен заклад вищої освіти сам вирішує, до якої дати прийматиме документи на контракт. В УГСП виконання вимог до зарахування на контракт триватиме до наступної середи – 14 серпня 2024 року.

Не нехтуйте потребою уточнювати якісь деталі у разі появи додаткових питань – приймальна комісія нашого університету постійно на зв’язку з вами за контактами, які ви знайдете наприкінці цієї публікації.

Майте на увазі, що основний набір на контракт завершиться 30 серпня. Якщо ви не встигнете подати документи до цього терміну, у вас буде можливість спробувати свої сили вже під час додаткових наборів, які триватимуть до 31 жовтня.

Також нагадуємо, що з 1 серпня 2024 року почалась подача заяв та документів вступників на магістратуру.

Вступна кампанія 2024 триває. Оберіть Університет Григорія Сковороди в Переяславі та здобувайте якісну освіту в дружній атмосфері.

Контакти приймальної комісії: vstup.pk@gmail.com; + 38 (044) 293-11-22; + 38 093 859 59 76; +38 (096) 641 64 82

Інформацію надано приймальною комісією університету