Приймальна комісія Університету Григорія Сковороди в Переяславі > Вступ-2024 > Які документи потрібні для вступу до Університету Григорія Сковороди в Переяславі у 2024 році?

З 19 по 31 липня 2024 року особи, що бажають отримати вищу освіту на бакалавраті, подають свої заяви у електронній формі через особистий електронний кабінет. Прийом документів на магістратуру почнеться з 1 серпня 2024 року та триватиме до 22 серпня 2024 року. Які документи потрібні для вступу до Університету Григорія Сковороди в Переяславі у 2024 році?

Найперше нагадаємо, що вступники можуть подати до п’яти заяв на місця державного замовлення та ще до 10 заяв на місця за рахунок кошів фізичних та/або юридичних осіб, тобто 5 + 10 = 15 заяв.

У заяві вступники вказують:

• ступінь вищої освіти;
  • основу вступу;
  • конкурсну пропозицію із зазначенням освітньої програми;
  • форму здобуття освіти;
  • інформацію про вступника.

У заявах на місця державного замовлення зазначається пріоритетність (при цьому показник пріоритетності 1 (один) означає найвищу пріоритетність), зазначену вступником пріоритетність заяв не може бути змінено. Покрокову інструкцію з цього приводу ми викладали тут.

Якщо заява не здобула рекомендацій на зарахування за державним замовленням – заява бере участь у конкурсі на місця за рахунок фізичних та/або юридичних осіб.

Право на спеціальні умови участі в конкурсному відборі на навчання та/або спеціальні умови вступу на навчання за державним замовленням вступник зазначає у кожній заяві, що подається. Врахування права на спеціальні умови підтверджує кожен університет, до якого подано відповідну заяву, на підставі документа, наявного в спеціальному модулі ЄДЕБО фізичних осіб.

До кожної заяви вступником вноситься текст мотиваційного листа. Як його підготувати у 2024 році ми теж розповідали.

Подані вступником заяви відображаються в ЄДЕБО (до якої має доступ університет, обраний вступником).

Що далі? 5 серпня 2024 року відбудеться надання рекомендацій до зарахування та оприлюднення списку рекомендованих здобувати вищу освіту за кошти державного бюджету.

Особи, яким надійшло повідомлення в особистому електронному кабінеті вступника про отримання рекомендації до зарахування на місця державного замовлення, в строк з 5 серпня 2024 року по 8 серпня 2024 року мають підтвердити вибір місця навчання в особистому електронному кабінеті або особисто в УГСП.

Підставою для зарахування особи на навчання є:

• Підтвердження місця навчання в е-кабінеті;
  • Надання документів;
  • Укладення договору про навчання (за участю батьків або законних представників – для неповнолітніх вступників).

Для подачі документів необхідно мати повністю оформлену справу з наступними документами:

• Нова папка швидкозшивач (без жодних поміток та дописів) – 1 шт.
  • Копія паспорта (книжка – 1,2,3,4, та приписка; якщо Id 1,2 та прописка) в 2 екземплярах;
  • Ідентифікаційний код в 2 екземплярах;
  • Документ про зміну прізвища, у разі його наявності;
  • Документ про освіту на базі якого вступає (диплом, додаток) – можна тільки копії;
  • Військово-обліковий документ з оновленими даними в 2 екземплярах;
  • Екзаменаційний лист (оригінал) та результати іспитів;
  • Пільгові документи з урахуванням яких вступають абітурієнти;
  • Фото 3x4 – 4 шт.
  • Файлик + 10 аркушів А4

Що якщо не вступив на бюджет? Якщо заява вступника не отримала рекомендацію на місце державного бюджету, то ця заява розглядається на контракт, згідно із рейтинговим балом. Вже 9 серпня 2024 року починається надання рекомендацій до зарахування на навчання за кошти фізичних/юридичних осіб (контракт). Вступник, який отримав рекомендацію на навчання за контрактом, має виконати вимоги до зарахування (подати документи) до 16:00 14 серпня 2024 року.

У разі неможливості особистої присутності вступник може надіслати копії документів, які завірені особистим кваліфікованим електронним підписом (КЕП), на офіційну електронну пошту Приймальної комісії vstup.pk@gmail.com.

Контакти приймальної комісії: + 38 (044) 293 11 22; +38 (093) 859 59 76; +38 (096) 641 64 82

Інформацію надано приймальною комісією університету