Які мінімальні бали ЄВІ, ЄФВВ необхідні для вступу в магістратуру у 2024 році?

Приймальна комісія Університету Григорія Сковороди в Переяславі > Вступ-2024 > Які мінімальні бали ЄВІ, ЄФВВ необхідні для вступу в магістратуру у 2024 році?

Для того, щоб вступити в магістратуру у 2024 році, більшість абітурієнтів має подати результати єдиного вступного іспиту за поточний або минулий рік. Окремі абітурієнти – ще й результати єдиного фахового вступного випробування. Яких галузей знань це стосується?

Вищенаведена інформація стосується таких галузей знань:

• Соціальні та поведінкові науки
  • Управління та адміністрування
  • Право
  • Журналістика
  • Публічне управління та адміністрування
  • Міжнародні відносини
  • Освіта / Педагогіка (окрім «Фізичної культури та спорту»)
  • Інформаційні технології
  • Сфера обслуговування

Аби отримати право брати участь у конкурсному відборі до закладів вищої освіти, вступники мають подолати відповідний «поріг» – себто набрати мінімальну кількість тестових балів, яка дорівнює 100 рейтинговим балам.

Відповідно до таблиць переведення балів, затверджених Міносвіти України, у 2024 році пороговим балом для єдиного вступного іспиту в блоці іноземної мови є 5 тестових балів з 30 можливих. У блоці ТЗНК також мінімальний бал – 5 тестових балів з 33 можливих. Для того, щоб їх набрати, вступник має надати правильні відповіді на 5 тестових завдань у кожному блоці.

Щодо ЄФВВ, то пороговим балом для майбутніх магістрантів, які мають складати цей іспит, цьогоріч є показник у 35 тестових балів з 140 можливих. Це означає, що абітурієнт повинен дати щонайменше 35 правильних відповідей.

Нагадаємо, нещодавно ми розповідали про те, як вступити до омріяного університету у 2024 році і розставити пріоритети правильно.

Інформацію надано приймальною комісією університету