З 19 липня розпочинається основна хвиля цьогорічного вступу – абітурієнти можуть подавати електронні заяви до бажаних університетів через свої електронні кабінети. Прийом заяв на вступ до бакалаврату триватиме до 18:00 години 1 серпня.
Після завершення основного етапу залишиться можливість вступу лише на контракт під час додаткового набору, який ЗВО проводитимуть самостійно – до 20 жовтня.
Зверніть увагу, дата подання заяви не впливає на конкурсний рейтинг. Тому поспішати не варто, особливо у перші дні, коли система зазвичай перевантажена та може працювати зі збоями. Утім, і відкладати подання заяв до останнього моменту не рекомендується – через технічні затримки можна не встигнути завершити реєстрацію.
У 2025 році вступникам дозволено подати до 5 заяв на місця державного або регіонального замовлення (бюджет), до 10 заяв на небюджетні конкурсні пропозиції (контракт). Конкурсний відбір і цього року здійснюється з урахуванням пріоритетності поданих заяв.
Що потрібно для подання заяв на вступ 2025?
- Електронний кабінет вступника. Якщо ви ще не зареєстрували кабінет вступника, скористайтеся інструкцією, яка допоможе виконати все чітко й послідовно.
- Пільги. Якщо маєте пільги, то до подання першої заяви на вступ зверніться до приймальної комісії будь-якого університету, щоб члени приймальної комісії внесли інформацію про них до системи.
- Мотиваційний лист. Оскільки мотиваційний лист – це обов’язкова частина заяви, вам потрібно підготувати стільки мотиваційних листів, скільки заяв ви збираєтеся подавати. Загалом ви можете подати 15 заяв на вступ, 5 з яких на бюджет.
- Спеціальність. Якщо ви ще не визначилися з майбутнім фахом, подивіться список спеціальностей та інформацію про зміст і вартість навчання, умови вступу й перспективи після випуску.
- Пріоритетність заяв. Обчисліть свій конкурсний бал і подумайте завчасно, як розставлятимете своїм заявам пріоритети.
- Код конкурсної пропозиції. Коли оберете спеціальності й заклади для вступу, знайдіть коди необхідних конкурсних пропозицій. Вони знадобляться вам на етапі подання заяви в електронному кабінеті.
- Сертифікат НМТ. Перевірте дані сертифіката НМТ у своєму електронному кабінеті. Для цього увійдіть у свій кабінет на сайті ЄДЕБО та в розділі «Дані вступника» у модулі «Сертифікати НМТ/ЗНО та ЄВІ/ЄФВВ/ЄДКІ» подивіться, чи коректно відображаються ваші результати.
Університет Григорія Сковороди в Переяславі щиро запрошує майбутніх абітурієнтів стати частиною великої освітньої родини. Ми з нетерпінням чекаємо на талановиту, цілеспрямовану молодь, готову здобувати знання, реалізовувати ідеї та будувати своє майбутнє разом із нами!
Інформацію надано приймальною комісією університету