Разом із закінченням цьогорічної вступної кампанії починається відлік до вступників 2025 року. Хтось з них починає готуватися до НМТ з вересня, інші – відкладають на останній момент. А чи варто ризикувати? Розбираємося, коли найкраще розпочати підготовку та які фактори врахувати, аби успішно скласти іспит.
Готуватися до тестування можна по-різному. Ті, хто впевнений у своїх знаннях, можуть робити це самостійно. Приміром, отримати необхідну рішучість та внутрішню опору допоможе участь в шкільних олімпіадах та конкурсах. Готуючись самостійно, учні самі розподіляють свій час. Проте варто зауважити, що такий підхід вимагає неабиякого рівня організованості та дисципліни та визначати свої слабкі сторони доведеться також самостійно.
Якщо ж ви не такі рішучі, то варто розглядати варіант допомоги репетиторів. Вони підкажуть, як ефективно готуватися до мультитесту, на які теми звертати увагу та з яких предметів заповнити пробіли у своїх знаннях. Однак знайти хорошого фахівця теж не просто. Методи викладання у всіх різні й не кожен підійде конкретному учню. Доведеться шукати мінімум чотирьох фахівців тому такі послуги можуть добряче «вдарити» по батьківській кишені.
Пам’ятайте: успіх на НМТ залежить не тільки від обраного способу підготовки, але й від вашої мотивації, наполегливості та систематичності.
Більше 14% випускників не змогли вступити до університету через невдачу на НМТ-2024. Не повторюйте їхніх помилок. З 2025 року кількість предметів на тесті може збільшитися, тому починайте готуватися заздалегідь.
Не відкладайте підготовку на останній момент. Наукові дослідження доводять: чим раніше ви почнете готуватися і чим більше часу приділите повторенню матеріалу, тим вищі будуть ваші шанси на успіх.
Інформацію надано приймальною комісією університету