Приймальна комісія Університету Григорія Сковороди в Переяславі > Вступ-2024 > Електронний кабінет вступника у 2024 році: з’явилася нова важлива інформація, яку повинні знати абітурієнти

Щоб вступ до омріяного університету пройшов без проблем, уважно ознайомтеся з особливостями роботи з електронним кабінетом:

Редагування інформації:

Зверніть увагу: змінювати дані, зокрема фотографію, можна лише до подання першої електронної заяви. Після цього редагування стає недоступним.

Додавання пільг:

Якщо ви маєте право на пільги, ДО подання заяв зверніться до найближчого закладу освіти з оригіналами підтверджувальних документів. Інформація буде внесена до Реєстру осіб зі спеціальними умовами вступу, і ваша пільга відобразиться в розділі «Спеціальні умови вступу» вашого кабінету.

Подання мотиваційного листа:

До кожної заяви обов’язково додається мотиваційний лист. Він повинен відповідати вимогам, встановленим закладом освіти для конкретної конкурсної пропозиції. З ними можна ознайомитися у вкладці «Вимоги» в модулі подання заяв.

Написання мотиваційного листа:

На написання тексту мотиваційного листа в кабінеті відводиться 120 хвилин. Після закінчення цього часу система оновиться, і незавершений текст буде втрачено. Напишіть текст листа заздалегідь в іншому файлі (наприклад, Word або Google-Документи). Потім скопіюйте його та вставте в кабінет.

Контакти приймальної комісії Університету Григорія Сковороди в Переяславі: vstup.pk@gmail.com

+ 38 (044) 293 11 22; +38 (093) 859 59 76; +38 (096) 641 64 82

Бажаємо вам успішного вступу!

Інформацію надано приймальною комісією університету