Приймальна комісія Університету Григорія Сковороди в Переяславі > Вступ-2024 > З 10 до 15 травня триватиме додатковий період реєстрації на Національне мультипредметне тестування у 2024 році

Вступники, які не змогли зареєструватись на НМТ, матимуть змогу пройти реєстрацію під час додаткового періоду – він триватиме з 10 до 15 травня. Про це, за повідомленням Osvita.ua, передає пресцентр приймальної комісії університету.

Повідомляється, що відповідні дати затверджені календарним планом проведення національного мультипредметного тесту, а зареєструватись на НМТ зможуть ті вступники, які реєструвалися в основний період, але отримали відмову від регіонального центру оцінювання якості освіти.

Також зареєструватись для участі в додатковій сесії НМТ зможуть ті, хто не зміг зареєструватись під час основного періоду з поважних причин. Поза тим, у цей період здійснюють реєстрацію осіб, які за рішенням судів перебувають в установах виконання покарань або слідчих ізоляторах.

Нагадаємо, 9 практичних порад для тих, хто готується до здачі НМТ у 2024 році.