Приймальна комісія Університету Григорія Сковороди в Переяславі > Вступ-2024 > В УГСП відбулася моніторингова зустріч щодо функціонування Освітніх центрів «Донбас-Україна» і «Крим-Україна»: про що говорили

Наприкінці минулого тижня в Університеті Григорія Сковороди в Переяславі відбулась моніторингова зустріч щодо функціонування Освітніх центрів «Донбас-Україна» і «Крим-Україна» з регіональним координатором взаємодії з громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Київській області Владиславом Біликом.

Повідомляється. що основними темами зустрічі були питання щодо діяльності Освітніх центрів «Донбас-Україна» і «Крим-Україна» за результатами вступної кампанії у 2023 році та підготовка до вступної кампанії у 2024 року.

Регіональний координатор зустрівся з ректором Віталієм Коцуром та керівником відповідного освітнього центру в УГСП, заступником відповідального секретаря приймальної комісії університету Олегом Хищенком.

У ході розмови було визначено основні проблеми, з якими зіштовхнулись представники приймальної комісії у своїй роботі, а також обговорено напрямки, щодо вдосконалення діяльності Освітніх центрів «Донбас-Україна» і «Крим-Україна».

З усіх питань вступу осіб із тимчасово окупованих територій запрошуємо звертатись на гарячу інформаційно-консультаційну лінію приймальної комісії УГСП: + 38 (044) 293-11-22; + 38 093 859 59 76; + 38 095 187 27 22

Графік роботи центру та його контакти:
понеділок-п’ятниця – 9:00 – 17:00

+38 (099) 506-81-31
vstup.pk@gmail.com

Більше інформації щодо освітніх центрів «Донбас-Україна» і «Крим-Україна» в УГСП доступно тут.

Пресцентр приймальної комісії університету