Приймальна комісія Університету Григорія Сковороди в Переяславі > Вступ-2024 > Про що розповідали у прямому етері представники команди УЦОЯО з приводу НМТ та вступу: тези проговореного від приймальної комісії УГСП

Учора, 28 лютого 2024 року,  на youtube-каналі Український центр оцінювання якості освіти пройшов прямий етер команди УЦОЯО де вони акцентували увагу глядачів на ключових моментах які стосуються Національного мультипредметного тестування у 2024 році  НМТ-2024 та давали відповіді на запитання учасників. Приймальна комісія Університету Григорія Сковороди в Переяславі тезово переповідає проговорене.

Ключові тези прямого етеру:

• Національне мультипредметне тестування необхідно складати для вступу у заклади вищої освіти на всі спеціальності, але це необов’язково для тих, хто не планує вступати до ЗВО. Воно складатиметься з 2 блоків: українська мова+математика та історія України+предмет на вибір (між блоками НМТ буде перерва до 20 хв). Порядок виконання завдань можна обирати в межах одного блоку, але не між блоками. Після кожної відповіді у тесті потрібно натискати кнопку «Зберегти відповідь». Без цього відповідь не буде зараховано.
  • Завдання з українською мови будуть за старим правописом.
  • Довідкові матеріали будуть в електронному вигляді з математики, фізики та хімії. На столі буде чернетка, потрібно взяти із собою ручку.
  • Вступати на будь-яку спеціальність можна з будь-яким додатковим предметом.
  • Обрати 5 предмет на НМТ немає можливості.
  • Пробного тестування НМТ-2024 не буде.
  • Тести минулих років можуть інколи траплятися.
  • Завдань з розгорнутою відповіддю не буде.
  • Складність тестів у 2024 році буде ідентичною до тогорічних завдань.
  • Щодня буде унікальний набір тестових завдань НМТ.
  • Під час повітряної тривоги роботу над тестом буде призупинено, а після закінчення тривоги учасники повернуться до тестування.
  • Якщо тривога триватиме надто довго, вступника буде переведено на додаткову сесію.
  • Участь у додатковій сесії можлива лише з поважних причин (технічні несправності, за станом здоров’я, довга повітряна тривога).
  • Якщо учасник тестування склав 2 предмети першого блоку, а під час перерви почалася повітряна тривога, яка триватиме дуже довго, то на додатковій сесії потрібно знову складати всі 4 предмети.
  • Якщо учасник завершив тестування першого блоку раніше, то він може перебувати в аудиторії до оголошення перерви або пройти в приміщення, де буде організовано перерву.
  • Приступати до виконання завдань другого блоку раніше визначеного часу не можна. Зекономлений час під час проходження першого блоку не поширюється на другий блок.
  • Якщо під час перерви учасник покинув пункт проведення тестування (для прикладу подихати свіжим повітрям), то до пункту тестування його більше не впустять, а результати буде анульовано. Учасник має знаходитися в межах пункту проведення тестування.
  • Переглянути результати НМТ можна буде одразу після завершення тесту. Але офіційні результати буде оприлюднено до 2 липня.
  • У разі виникнення будь-яких проблем учаснику необхідно звернутися до інструктора. Якщо під час проходження тестування будуть проблеми технічного характеру, то час витрачений на усунення проблем учаснику буде додано.
  • Подання апеляції щодо змісту тестових завдань НМТ у 2024 році не передбачено.
  • Якщо буде виявлено технічну помилку у тесті, то усі учасники тестування, які складали НМТ того дня отримають відповідний бал у себе в кабінеті.
  • До входу до центру тестування необхідно показати документ, що посвідчує особу (паспорт / документи в Дії) та сертифікат учасника (генерується в персональному кабінеті).
  • Не можна брати з собою в аудиторію: цифрові годинники, навушники, флешки, телефони тощо. Все потрібно віддати на зберігання перед початком тестування.
  • Буде огляд з металошукачами.
  • За кордоном можуть бути проблеми з місцями у додатковий період, тому варто пройти тестування в основний період.
  • Випускники 2024 року, які складатимуть тестування в Україні, складатимуть його у червні після тогорічних випускників. За кордоном випускники 2024 року складатимуть одразу з початком основної сесії у травні.

Щодо реєстрації на НМТ-2024:

1. Реєстрація на НМТ-2024 розпочнеться уже в прийдешній понеділок – 4 березня 2024 року.
  1. Учасникам необхідно створити персональний кабінет на сайті УЦОЯО та завантажити в електронній формі (сканкопії та/або фотокопії) реєстраційних документів.
  1. Сформувати Сертифікат учасника НМТ-2024.
  1. Реєструватися з паспортом, який не дійсний або стане не дійсним під час проведення НМТ — можна.
  1. Функціонал реєстрації на НМТ з використанням застосунку «Дія» у розробці.
  1. Реєструватися зі свідоцтвом про народження можна лише за рішенням суду.
  1. Паперові фото документів додавати не потрібно.
  1. Учасник за необхідності може зареєструватися на тестування в іншому місті, а не в тому, якому проживає.

Нехай це тестування стане етапом для вашого успішного вступу у виш, і не забувайте приділити увагу важливим подробицям та порадам, наданим організаторами. Успіхів у ваших навчальних зусиллях та на шляху до освітнього розвитку!

Пресслужба університету