Приймальна комісія Університету Григорія Сковороди в Переяславі > Вступ-2024 > УЦОЯО презентував демонстраційні варіанти НМТ-2024: це змога оцінити свої знання онлайн

Український центр оцінювання якості освіти презентував демонстраційні варіанти предметних тестів, які є необхідною складовою національного мультипредметного тесту (НМТ) зокрема у 2024 році. Ці тести стануть корисним інструментом для вступників та всіх охочих перевірити свої знання.

Повідомляється, що демонстраційні варіанти доступні для перегляду та виконання на платформі Всеукраїнська школа онлайн. Для того, щоб скористатися цим можливостями, слід виконати декілька кроків:

На платформі ви матимете можливість обрати чотири необхідні предмети та виконати тести, оцінивши свої знання.

Правильні відповіді для самоперевірки будуть доступні після завершення завдань, а у розділі «Прогрес» ви зможете відслідкувати кількість своїх балів й отримати інформацію про помилки та можливість їх виправлення.

Додатково, вам надається можливість ознайомитися зі схемою нарахування балів за завдання та загальною характеристикою тесту.

Використовуючи ці ресурси, ви зможете ефективно готуватися до вступних випробувань та вдосконалювати свої навички.

Бажаємо вам успіхів у навчальних зусиллях та досягненні нових висот!

Інформацію підготувала приймальна комісія університету