Коли стартує та скільки триватиме додатковий набір на навчання в Університеті Григорія Сковороди в Переяславі у 2023 році

Університет Григорія Сковороди в Переяславі оголошує додатковий набір вступників для здобуття освітнього ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти, молодшого спеціаліста, фахового молодшого бакалавра та для здобуття ступеня магістра на основі освітнього ступеня бакалавра (спеціаліста, магістра) за кошти фізичних та/або юридичних осіб. За повідомленням приймальної комісії університету він триватиме з 11 до 16 вересня 2023 року.

ОС Бакалавр

Прийом заяв від вступників, які вступають за результатами НМТ та/або мотиваційних листів триватиме з 11 до 16 вересня (17:00)

• з 18 до 23 вересня триватимуть вступні випробування, які організовує університет;
  • 26 вересня відбудеться надання рекомендацій до зарахування та оприлюднення списку рекомендованих для вступників, які вступають на місця за кошти фізичних та/або юридичних осіб;
  • 29 вересня (до 17:00) – період виконання вимог для зарахування на навчання за кошти фізичних та / або юридичних осіб;
  • До 30 вересня триватиме зарахування вступників на навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб.

ОС Магістр

Прийом заяв від вступників, які вступають за результатами ЄВІ, фахових іспитів та/або мотиваційних листів триватиме з 11 до 16 вересня (17:00)

• Надання рекомендацій до зарахування та оприлюднення списку рекомендованих для вступників, які вступають на місця за кошти фізичних та / або юридичних осіб – 26 вересня
  • Виконання вимог для зарахування на навчання за кошти фізичних та / або юридичних осіб – 29 вересня (до 17:00)
  • Зарахування вступників на навчання за кошти фізичних та / або юридичних осіб – до 30 вересня.

Поспішайте, адже у вас залишилося обмаль часу на вступ та підготовку, а сковородинівська родина вже зачекалася на зустріч з Вами.

Станьте її частиною ще цьогоріч!

Інформацію надано приймальною комісією університету