Приймальна комісія Університету Григорія Сковороди в Переяславі > Вступ-2023 > До альма-матер завітали представники Бородянського Центру соціально-психологічної реабілітації: про що спілкувалися

Нещодавно у стінах Університету Григорія Сковороди в Переяславі відбулася робоча зустріч, згідно меморандуму про співпрацю із Бородянським Центром соціально-психологічної реабілітації, підписаного у квітні 2023 року.

До зустрічі долучилися доктор історичних наук, ректор УГСП Віталій Коцур, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри іноземних мов УГСП Світлана Танана, соціальний педагог Бородянського Центру соціально-психологічної реабілітації Наталія Марковська та практичний психолог Андрій Галака.

У ході виробничої наради, зокрема, обговорювали:

• ефективне використання спільних можливостей щодо сприяння подальшому розвитку наукового та інноваційного потенціалу, в тому числі проведенні спільних нарад;
  • активізацію та удосконалення навчальної діяльності та поліпшення умов надання освітніх послуг;
  • ефективний професійний розвиток соціальних педагогів;
  • запровадження спільних проєктів;
  • мобілізацію та ефективне використання освітніх ресурсів.

Також сковородинівці надали представникам Бородянського Центру соціально-психологічної реабілітації детальну інформацію щодо навчання за освітнім ваучером на спеціальності 231 «Соціальна робота».

Після обміну творчими задумами була організована цікава та змістовна екскурсія в музеї УГСП, де гості з Бородянки ознайомилися з історією становлення та розвитку нашого ЗВО, науково-технічною базою і бібліотечними фондами університету, а також бомбосховищами, де під час небезпеки проводяться заняття зі здобувачами вищої освіти.

Пресслужба університету