Приймальна комісія Університету Григорія Сковороди в Переяславі > Вступ-2023 > Як вступити до ЗВО онлайн: покроковий алгоритм від МОН

Вступна кампанія-2023 вже у розпалі. Зокрема, 1 липня в Україні стартувала реєстрація електронних кабінетів вступників.

Щоб цей процес став для абітурієнтів простішим, у Міністерстві освіти і науки розробили алгоритм онлайн-вступу з усіма важливими датами та деталями.

Крок 1

з 1 липня

Перш за все, потрібно зареєструвати електронний кабінет за посиланням.

Зазначте:

– логін (е-пошта, до якої маєте доступ),

– пароль,

– серію та номер документа про освіту,

– номер, PIN-код та рік отримання сертифіката ЗНО/НМТ або тип та номер документа, що посвідчує особу, або РНОКПП (ІПН),

– контактні номер.

Зверніть увагу, що кабінет можна зареєструвати у будь-який зручний час, навіть після початку прийому заяв.

Далі потрібно завантажити своє фото і зазначити за потреби додаткові документи про освіту та сертифікати ЗНО/НМТ інших років (2020-2023).

Крок 2.1

3-10 липня (до 25 липня – лише на контракт)

Для вступу за творчими конкурсами чи співбесідами потрібно зареєструвати в електронному кабінеті заяви на вступні випробування (творчий конкурс або співбесіду).

Для цього є спеціальний модуль: «Реєстрація на вступне випробування (співбесіда, творчий конкурс, фахове випробування)». Такі заяви дають можливість узяти участь у співбесідах та творчих конкурсах, а після їхнього успішного складання – подати заяви на вступ до ЗВО (з 19 липня).

Обов’язково перевірте дату, час та місце проведення випробувань.

З 7 до 18 липня (до 31 липня – лише на контракт) пройдіть співбесіду чи творчий конкурс.

З 19 до 31 липня подайте заяви на вступ.

Якщо ви вступаєте за співбесідою або творчим конкурсом, вам треба подати обидва типи заяв в електронному кабінеті.

Крок 2.1/2.2

19-31 липня

Для вступу лише за НМТ/ЗНО протягом 19-31 липня подайте заяви на вступ.

Оберіть:

– ступінь, який хочете здобути (молодший бакалавр, бакалавр, магістр),

– основу вступу (освіту): ПЗСО (11 клас), молодший бакалавр, молодший спеціаліст, фаховий молодший бакалавр (НРК5),

– спеціальність, конкурсну пропозицію, форму здобуття освіти, джерело фінансування.

Зазначте пріоритетність (для заяв на бюджет).

Завантажте мотиваційний лист.

Крок 3

До 5 серпня відстежуйте зміну статусів заяв.

Отримавши рекомендацію до зарахування:

– підтвердіть вибір місця навчання,

– виконайте вимоги до зарахування,

– укладіть договір на надання освітніх послуг.

У МОН також наголошують, що заяви на вступні випробування НЕ є заявами на вступ – це різні типи заяв.

Пресслужба університету