Приймальна комісія Університету Григорія Сковороди в Переяславі > Вступ-2023 > Реєстрація на ЄВІ у 2023 році триватиме з 8 по 31 травня: усі деталі та зразок заяви

Від понеділка, 8 травня 2023 року, розпочинається реєстрація вступників, які планують складати єдиний вступний іспит з іноземної мови (ЄВІ) для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра (на освітні програми другого (магістерського) рівня вищої освіти – прим.авт.). Триватиме до 31 травня 2023 року. Реєстрацію вступників спільно зі структурними підрозділами здійснює Приймальна комісія університету.

Як повідомляє приймальна комісія Університету Григорія Сковороди в Переяславі, реєстрація для вступників в магістратуру для складання ЄВІ/ЄФВВ у 2023 році здійснюється: дистанційно – шляхом заповнення форми (посилання на неї відкриється на сайті університету о 09:00 08.05.2023 – прим.авт.) або особисто вступником в Приймальній комісії Університету Григорія Сковороди в Переяславі (м. Переяслав, вул. Сухомлинського,30, 1 корпус, ауд.120.).

Повідомляємо, що для дистанційної реєстрації вступник у терміни, відведені для реєстрації, має надіслати на офіційну електронну адресу приймальної комісії  vstup.pk@gmail.com або з використанням іншого, визначеного закладом вищої освіти каналу зв’язку скановані копії (фотокопії):

• заповнена заява-анкета з інформацією, необхідною для оформлення екзаменаційного листка). Анкета складається з кількох сторінок, має бути завантажена одним файлом.
  • документ, що посвідчує особу (паспорт громадянина України: книжечка – сторінки 1-2; ID-картка – обидві сторони – документи, що містять декілька сторінок завантажувати одним файлом);
  • облікова картка платника податків (за наявності), РНОКПП;
  • фотокартка (чорно-біла або кольорова) із зображенням, що відповідає досягнутому віку вступника (з урахуванням норм наведених у пунктах 3-7 розділу ІІІ Вимог до відцифрованого образу обличчя особи, фотокарток, що подаються для оформлення або обміну документів, що посвідчують особу, підтверджують громадянство України чи спеціальний статус особи, та фотографічного зображення на них https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z1146-19 ); (файл jpg або png)
  • документ про здобутий ступінь вищої освіти (освітньо-кваліфікаційний рівень) – для осіб, які завершили навчання до 2022 року включно; якщо дані в дипломі та паспорті відрізняються (зміна прізвища) просимо додатково надсилати фотокопії підтверджуючих документів (свідоцтво про укладання шлюбу, зміни імені та ін.);
  • довідка видана за місцем навчання щодо планового завершення навчання та отримання диплома в рік вступу із зазначенням реквізитів (серія, номер) документа на підставі якого здійснювався вступ – лише для осіб, які завершують навчання в поточному році у вищих військових навчальних закладах (закладах вищої освіти із специфічними умовами навчання);
  • медичний висновок за формою первинної облікової документації 086-3/о – для осіб, що потребують створення особливих умов.

Також вступники можуть наживо звернутися для реєстрації до будь-якої приймальної комісії, зокрема Приймальної комісії Університету Григорія Сковороди в Переяславі: Україна, 08401, Київська область, місто Переяслав, вул. Сухомлинського, 30, каб. 120, Е-mail: vstup.pk@gmail.com. Телефони: + 38 (044) 293-11-22; + 38 093 859 59 76; + 38 095 187 27 22

Ми чекаємо Вас у стінах нашого закладу. Успішного вступу!

Інформацію надано приймальною комісією університету