Приймальна комісія Університету Григорія Сковороди в Переяславі > Вступ-2023 > Реєстрація на НМТ-2023: для учасників тестування створили відеоінструкцію

Реєстрація на національний мультипредметний тест стартувала 3 квітня і триватиме до 3 травня. В Українському центрі оцінювання якості освіти підготували для вступників відеоінструкцію, яка допоможе уникнути помилок при цій процедурі.

«Для всіх охочих зареєструватися в НМТ підготовлено відеоінструкцію, у якій вступники дізнаються про те, на що варто зважати під час реєстрації, аби через 7 днів мати змогу сформувати у персональному кабінеті сертифікат учасника НМТ 2023 року», – йдеться у повідомленні МОН.

Так, реєстрація на НМТ за наявності усіх необхідних документів займає небагато часу та здійснюється в чотири кроки:

Крок 1 – внесення інформації про себе та створення кабінету;

Крок 2 – додавання реєстраційних даних;

Крок 3 – завантаження копій документів;

Крок 4 – надсилання документів на обробку.

Після того, як вступник перевірить свої документи у особистому кабінеті, він матиме змогу створити Сертифікат НМТ, який підтвердить його реєстрацію на тестування.

Крім того, Український центр підготував демонстраційні варіанти тестів з усіх предметів. Ця інформація допоможе у виборі предмета додаткового блоку.

Ознайомитися з календарним планом проведення тестування можна тут.

Пресслужба університету