Приймальна комісія Університету Григорія Сковороди в Переяславі > Вступ-2023 > Для абітурієнтів запустили безплатні вебінари, які допоможуть підготуватися до НМТ-2023

Досвідчені експерти-предметники, зокрема переможець Global Teacher Prize Ukraine 2021 Артур Пройдаков, проведуть серію безплатних вебінарів на онлайн-платформі iLearn для підготовки до НМТ-2023.

Проєкт запустила ГС «Освіторія», розповідають ініціатори.

Зазначається, що платформою iLearn вже скористалися понад 260 тисяч українських учнів для підготовки до вступу до омріяних закладів освіти.

Щотижня на iLearn будуть проводитись онлайн-заняття з чотирьох предметів:

– української мови,

– історії України,

– математики,

– англійської мови.

«Учні та учениці зможуть не лише повторити матеріал, але й поставити запитання викладачам, та перевірити свої знання через тестування на платформі», – йдеться у повідомленні.

Вебінари будуть тривати протягом чотирьох місяців, безпосередньо до червня та часу складання НМТ.

До команди експертів iLearn цього року долучилися: переможець Global Teacher Prize Ukraine 2021 Артур Пройдаков для української мови та Лілія Чиж, викладачка Green Country, для англійської мови. За вебінари з історії України та математики вже третій рік поспіль продовжать відповідати Артур Бабенко та Юрій Захарійченко.

Розклад, а також вебінари можна переглянути на платформі iLearn.org.ua.

За матеріалами «Освіторія»