НМТ-2022: 21 теза про тестування і роботу тимчасового екзаменаційного центру

Приймальна комісія Університету Григорія Сковороди в Переяславі > Вступ-2022 > НМТ-2022: 21 теза про тестування і роботу тимчасового екзаменаційного центру

Вже 18 липня 2022 року стартує основна сесія національного мультипредметного тесту. Вона триватиме до 10 серпня. Нагадаємо, що НМТ – це тест для вступу на бакалаврський (магістерський для медиків) ступінь закладів вищої освіти у 2022 році.

У своєму Telegram-каналі Вступ.Інфо опублікували 21 тезу щодо складання НМТ та роботи тимчасового екзаменаційного центру. Їх підготувала заступниця директор УЦОЯО Тетяна Вакуленко.

1. Тестування відбувається на кастомізованій платформі Open Edx.
  2. Допуск учасників до ТЕЦ відбувається за 30 хвилин та припиняється за 10 хвилин до початку тестування. Учасників, які запізнились, до ТЕЦ не допускають.
  3. Проведення тестування:
  • 1 зміна – о 10:00 за Києвом.
  • 2 зміна – о 15:00 за Києвом.
  1. Якщо зникає Інтернет під час тестування – занесені відповіді учасників НМТ зберігаються. Проте на вирішення цієї проблеми дається 1 година 15 хвилин. Якщо налагодити не вдасться, учасники НМТ зможуть взяти участь у додатковій сесії НМТ.
  2. В укритті участь у НМТ брати не можна.
  3. Під час перебування учасника НМТ в укритті – робота сервісу проходження тесту є заблокованою.
  4. Мобільним телефоном учасник НМТ може користуватись в укритті. Але якщо ТЕЦ створений в укритті – телефоном учасник НМТ користуватись не може.
  5. Якщо учасник прибув до ТЕЦ раніше до часу запуску, і в цей час розпочинається повітряна тривога, усі можуть пройти до укриття.
  6. Якщо повітряна тривога буде довгою під час основної та додаткової сесій – є ще спеціальна сесія.
  7. Якщо повітряна тривога – усі свої речі учні забирають до сховища.
  8. Допоміжні матеріали для тесту – будуть лише в електронному форматі.
  9. Учасники результати тесту отримають на екрані одразу після проходження НМТ.
  10. Повітряні тривоги під час тестування не можуть сумарно перевищувати більше 1 години 15 хвилин.
  11. Чи можуть учасники НМТ тримати на столі пляшку води й шоколадку? Вода (без етикетки) – так, шоколадка – ні.
  12. Робочі місця учасників за конкретним комп’ютером розподіляє УЦОЯО.
  13. Чи буде залучений медичний працівник у пункті тестування? Якщо в інституції є можливість залучити медичного працівника – так. Але обов’язку такого цього року немає.
  14. Якщо учаснику стає погано, інструктори викликають швидку допомогу.
  15. Перебування в ТЕЦ правоохоронців непередбачено.
  16. Дитина може виходити до туалета стільки разів, скільки їй потрібно. Але час до тестування їй не додається.
  17. Випити ліки під час тестування учасник може.
  18. Після завершення тесту, учасники мають залишити свої чернетки в ТЕЦ.

Бажаємо вам удачі!

За матеріалами Вступ.Інфо