Приймальна комісія Університету Григорія Сковороди в Переяславі > Вступ-2022 > Хто має складати НМТ у 2022 році для вступу в Університет Григорія Сковороди в Переяславі?

У 2022 році вступ абітурієнтів, які претендують на бюджетну форму навчання або вступають на висококон’юнктурні спеціальності на контракт, зокрема в Університеті Григорія Сковороди в Переяславі, буде відбуватися за результатами спрощеного ЗНО – національного мультипредметного тесту (НМТ).

Результати мультипредметного тесту будуть потрібні для вступу на  бакалавра на основі повної загальної середньої освіти й для вступу на бакалавра на основі освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста, освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра, освітнього ступеня молодшого бакалавра.

Для конкурсного відбору на бакалаврат будуть зараховуватися бали національного мультипредметного тесту з української мови (перший предмет), математики (другий предмет) та історії України (третій предмет).

За бажанням вступника замість відповідних предметів національного мультипредметного тесту можуть бути зараховані результати зовнішнього незалежного оцінювання 20192021 року з української мови, математики чи історії України.

Підстави вступу на бюджет і контракт у 2022 році

Найменування галузі знань (напряму) Напрям підготовки (спеціальність) Підстава вступу на контракт Підстава вступу на бюджет
ОСВІТА/ПЕДАГОГІКА Освітні, педагогічні науки Мотиваційний лист Результати НМТ
Дошкільна освіта Мотиваційний лист Результати НМТ
Початкова освіта Мотиваційний лист Результати НМТ
Середня освіта (Українська мова і література) Мотиваційний лист Результати НМТ
Середня освіта (Англійська мова і література) Мотиваційний лист Результати НМТ
Середня освіта (Історія) Мотиваційний лист Результати НМТ
Середня освіта (Математика) Мотиваційний лист Результати НМТ
Середня освіта (Біологія та здоров’я людини) Мотиваційний лист Результати НМТ
Середня освіта (Географія) Мотиваційний лист Результати НМТ
Середня освіта (Трудове навчання та технології) Мотиваційний лист Результати НМТ
Середня освіта (Фізична культура) Мотиваційний лист Результати НМТ
Середня освіта (Образотворче мистецтво) Мотиваційний лист Результати НМТ
Середня освіта (Музичне мистецтво) Мотиваційний лист Результати НМТ
Середня освіта (Природничі науки) Мотиваційний лист Результати НМТ
Професійна освіта (документознавство) Мотиваційний лист Результати НМТ
Професійна освіта (охорона праці) Мотиваційний лист Результати НМТ
Професійна освіта (сфера обслуговування) Мотиваційний лист Результати НМТ
Професійна освіта (товарознавство) Мотиваційний лист Результати НМТ
Професійна освіта (цифрові технології) Мотиваційний лист Результати НМТ
Фізична культура і спорт Творчий конкурс Творчий конкурс
КУЛЬТУРА І МИСТЕЦТВО Інформаційна, бібліотечна та архівна справа Мотиваційний лист Результати НМТ
ГУМАНІТАРНІ НАУКИ Історія та археологія Мотиваційний лист Результати НМТ
Філологія (германські мови та літератури (переклад включно), перша — англійська Результати НМТ Результати НМТ
СОЦІАЛЬНІ ТА ПОВЕДІНКОВІ НАУКИ Економіка Результати НМТ Результати НМТ
Політологія Результати НМТ Результати НМТ
Психологія Результати НМТ Результати НМТ
УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ Облік та оподаткування Результати НМТ Результати НМТ
Фінанси, банківська справа та страхування Результати НМТ Результати НМТ
Менеджмент Результати НМТ Результати НМТ
СОЦІАЛЬНА РОБОТА Соціальна робота Мотиваційний лист Результати НМТ
СФЕРА ОБСЛУГОВУВАННЯ Туризм Результати НМТ Результати НМТ
ПУБЛІЧНЕ УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ Публічне управління та адміністрування Результати НМТ Результати НМТ

Нагадаємо, що нещодавно ми повідомляли про старт реєстрації на мультитест, спрощений вступ для абітурієнтів з ТОТ та інші новини тут.

Пресцентр приймальної комісії