Приймальна комісія Університету Григорія Сковороди в Переяславі > Анонси > Як вступатимуть особи, які не отримали паспорти у формі ID-картки: роз’яснення МОН

Наприкінці минулого тижня, 11 березня 2021 року, Міністерство освіти і науки України направило керівникам закладів вищої та фахової передвищої освіти лист-роз’яснення, де міститься інформація щодо вступу до закладів освіти у 2021 році для осіб, які є громадянами України, але через свої релігійні переконання відмовляються від отримання паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм у формі ID-картки та проходять судову процедуру для отримання паспорта  громадянина України у формі книжечки – сповіщає на своєму сайті Міністерство освіти і науки України.

Відтак, з метою врегулювання питання вступу такої категорії дітей до закладів фахової передвищої та закладів вищої освіти між МОН України та Державною міграційною службою України досягнуто згоди щодо можливості прийому у таких осіб свідоцтва про народження та листа територіального підрозділу ДМС з інформацією про належність особи до громадянства України, що надається особі у відповідь на її звернення.

Згідно інформації, наданої Державною міграційною службою України щодо врегулювання питання вступу в 2021 році до закладів вищої та фахової освіти осіб, які є громадянами України, але через свої релігійні переконання відмовляються від отримання паспорта громадянина України, що містить безконтактний електронний носій, з метою недопущення порушення прав дітей на освіту, прийнято рішення, що для вступу в 2021 році особи, що відмовилися отримувати паспорт у вигляді картки, подають особисто:

– заяву на ім’я керівника установи вищої або спеціальної перед вищими освіти про дозвіл на подачу свідоцтва про народження та листи територіального підрозділу Державної міграційної служби інформації про приналежність особи до громадянства України замість документа, громадянство відповідно до статті 13 Закону України« про єдиний дер  ном демографічному ресстр і документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи й спеціальний статус »;

– свідоцтво про народження;

– лист територіального підрозділу Державної міграційної служби інформації про приналежність особи до громадянства України:

– заяву на ім’я керівника установи вищого або професійного передвішоі освіти в довільній формі про те, що вони обізнані про неможливість без отримання документа, що посвідчує особу та громадянство, реалізувати право на отримання: стипендії  ;  студентського квитка: документа про здобуту освіту.

Обізнані, отже озброєні – чекаємо вас в стінах Університету Григорія Сковороди в Переяславі!

За матеріалами Міністерство освіти і науки України