Стали відомі списки рекомендованих на бюджетні місця та за кошти фізичних та юридичних осіб на ОР «Бакалавр» (на основі МС) та ОР «Магістр»

Враховуючи запитання, які найбільше цікавлять абітурієнтів, ми зібрали найважливішу, актуальну на даний момент, інформацію вступникам за освітнім рівнем «Бакалавр» (на основі диплома молодшого спеціаліста), які вступають на І (скорочений) та ІІ курси та за освітнім рівнем «Магістр» на денну та заочну форми навчання.

Рейтингові списки вступників із зазначенням рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення та за кошти фізичних і юридичних осіб вже опубліковано на сайті університету:

Список рекомендованих на бюджетні місця та за кошти фізичних та юридичних осіб на І курс (скорочений) ОР «Бакалавр» на базі ОКР «Молодший спеціаліст» (денна та заочна форми навчання)

3 вересня 2020 року о 17:00 закінчиться термін виконання вступниками вимог до зарахування, тобто подача оригіналів документів.

Зарахування вступників за державним замовленням відбудеться 4 вересня 2020 року о 12:00, а зарахування вступників за кошти фізичних та юридичних осіб – 7 вересня 2020 року.

Переведення на вакантні місця державного замовлення осіб, які зараховані на навчання за кошти фізичних або юридичних осіб (відповідно до цих Правил прийому) проходитиме 15 вересня 2020 року.

З нетерпінням чекаємо на вас у стінах Університету Григорія Сковороди в Переяславі!

Прес-служба університету