Стали відомі результати додаткового набору вступників!

Приймальна комісія Університету Григорія Сковороди в Переяславі > Новини > Стали відомі результати додаткового набору вступників!

Нагадуємо, що 21-22 серпня 2019 року відбувався додатковий набір вступників ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» на вакантні місця в межах ліцензійного обсягу за спеціальностями ступеня «Бакалавр» заочної форми навчання та «Магістр» денної та заочної форми навчання. Отож, Ви уже маєте змогу дізнатись, чи зараховані до університету!

Накази на зарахування на навчання за кошти фізичних та юридичних осіб (Бакалаврат, Бакалаврат на основі МС, Магістратура) (додатковий набір)

Вітаємо усіх, хто не втратив свій шанс та з нетерпінням чекаємо на зустріч з вами у стінах нашої альма-матер!

Прес-служба університету