Приймальна комісія Університету Григорія Сковороди в Переяславі > Новини > Розподіл місць державного замовлення у межах ліцензованого обсягу для вступників-2019

Шановні вступники-2019, ознайомтеся з державним замовленням ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» для навчання за освітнім ступенем бакалавра на основі ПЗСО, МС денної та заочної форм та освітнім рівнем магістра денної та заочної форм!

Розподіл місць державного замовлення у межах ліцензованого обсягу за спеціальностями, спеціалізаціями та формами навчання ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди»

Запрошуємо здобувати вищу освіту у місті-музеї Переяславі-Хмельницькому, багатою своєю вікопомною історією та успішною сучасністю. Обирай ПХДПУ імені Григорія Сковороди – обирай європейські цінності в освіті!